هشدار
  • اجزای کامپوننت را به یک آیتم منو اختصاص بدهید

 

 

ورسا

 

باسری های گیربو کسی

این دستگاه با متور پر قدرت 1000 واتی خود می تواند در خانه ی شما به عنوان یک غذاساز دم دستی عمل کند .این دستگاه شامل یک کلید توربو  می باشد که برای غذا های مختلف کاربرد دارد وقطعاتی مثل همزن ،رنده،چیبس کن، سبزی خردکن،مخلوط کن، آسیاب وگوشت کوب می باشد.

 

 

گارسیا او کی او

 

با متور او کی او پاور

 

جارو برقی گرانادا دلوکس  یکی از جارو های خوب از شرکت  fakir   می باشد که مصرف برق کم و قدرت خیلی خوبی دارد این جارو برقی از لحاظ مصرف برق در رده  B   قرار دارد با قدرتی معادل   2500  وات ومصرف  1300  وات رده جهانی خود را بالا برده ودر سال  2015   جزو جارو های خوب و کم رقیب درمقابل  شرکت های دیگربه حساب می آمد .در مورد صدا نیز این  جارو فوق العاده بی صدا با سطح صدای 72db بی نظیر و بی رقیب می باشد.

                                                                   

       

 فیلترهای استفاده شده در این جارو از نوع   هپا  ( 3 HEP.A1) می باشد که جزوبالاترین فیلترینگ را دارا می باشد.این فیلتربا قابلیت بالای جدب مواد معلق در هوا می تواند  باکتری ها،ویروس ها،گردوخاک قابل تنفس،گرده گیاهان،آلرژن های  تنگی  نفس را نیز از هوا بگرند .این فیلتر همچونین می تواند بخشی از دود موجود در هوا و ریز گرد هایی در حدود 0.03 میکرون را نیز بگیرد وتصفیه هوا را به % 99.95 برساند.

 

 

 

جی ام روبوتر

 

شوینده آب و خاک

 

جارو برقی جی ام روبوتر یکی دیگر از جارو برقی های خیلی خوب از شرکت fakir می باشد این جارو با سه خاصیت شویندگی،جمع کننده ی آب و جاروی خشک از اولین جاروهای سه منظوره ی دنیا می باشد. این جارو با قدرت متور2200 وات و مصرف 1200وات تنها جاروی سطلی  کم مصرف دنیا با %6 0کم مصرفی نسبت به قدرت متور است. یکی دیگر از خاصیت های دیگر این جارو شستوشو     فرش، مبل ،موکت ،سرامیک وپارکت با کیفیت تمیز کنندکی فوق الاده می باشد برخلاف بخار شو که در شویندگی فرش و مبل اثر ندارد این جارو   جادو می کند و می تواند لکه های سنگین را بر دارد. این جارو با دو مخزن : یکی 4.3 لیتری برای آب تازه و شامپو فرش و یکی دیگر با22 لیتربرای جمع آوری آب واشغال است.

 

 

ویرون توربو او کی او

 

با متور او کی او

 

این جارو با طراحی زیبای خود یکی از جاروهای خوب شرکت fakirمی باشد این جارو با قدرت 2400 وات و مصرف 850 وات خیلی پر قدرت و کم مصرف می باشد .این جارو بدون کیسه می باشد و شما با فشار یک کلید می توانید گردوخاک را خالی کنید. در این جارو از فیلترهپا HPA13استفاده شده وبه هیچ عنوان پشت سر جارو گرد وخاک بیرون نمی آید.این جارو دارای یک سری چرخان توربو برای حرکت راحت وهمچونین تمیزکنندگی بیشتر است.

 

 

اگ مستر

 

با پخت مختلف

   

 

این دستگاه  برای 8 عدد تخم مرغ جا دارد و می تواند تخم مرغ ها به حالت کامل پخت و نیم پخت وعسلی به عمل آورد و دو قالب نیز برای نیمرو دارد . این دستگاه حالت اتومات نیز دارد و کاسه های نیمروی آن %100 نچسب می باشد.  

صفحه1 از25

سبد خرید من

محصولی در سبد شما نمیباشد
جمع : 0 ﷼

کاربران آنلاین

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

عکس تنظیم نشد

جارو

275000 ﷼

سایت های دیگر

تماس با ما

آدرس1: کردستان - بانه کمربندی 1 پایینتر از سازمان آب نمایندگی Fakir - Hitachi - AEG.

تلفن: 08734231629

موبایل: 09183751304

ایمیل: info@Fakir.ir

آدرس2: کردستان - بانه پایینتر از پاساژ کردستان نمایندگی Fakir - Hitachi - AEG.

تلفن: 08734231692

موبایل: 09188741512

موبایل: 09183752980

ایمیل: info@Fakir.ir